Katalog Çekimleri

Katalog fotoğraf çekimleri, şirket ve firmaların kendilerine ve ürünlerine ait olan kataloglar için gerçekleştirilen çekimlerdir. Bu çekimler ürün olabileceği gibi, mekan, inşaat veya kurumsal bir firmanın hizmeti de olabilmektedir. Katalog çekimlerindeki amaç öncelikle çekimi yapılan ürünü veya hizmet ve iş aşamalarını vurgulayarak ön plana çıkarmaktır. Amacın geri kalan kısmı ise bu ürün veya hizmete sahip firmayı esas alarak, kalitesini, farklılıklarını ve özelliklerini ortaya çıkartmaktır. Böylelikle firma sektördeki konumunu yükseltecek, prestijini arttıracak ve rakiplerinden bir adım öne geçecektir.

Uzun Ömürlü ve Kalıcı Bir Çalışma; Katalog Çekimi

Katalog çekimleri, ağırlıklı olarak basılı yayınlarda kullanılmaktadır. Bu da yapılan işin ve ortaya konan fotoğrafların uzun ömürlü, hatta kalıcı olmasını sağlamaktadır. Firmanın veya şirketin de bu kalıcılığı kaliteli ve akıllara kazınan bir biçimde oluşturması için alanında uzman reklam fotoğrafçıları ile çalışması gerekmektedir.

Profesyonel fotoğrafçı ekibimiz ve ekipmanımız, üst düzey fotoğraf programlarımız ve kusursuz hizmetimiz ile NESS Reklam bünyesine, kaliteli bir çok referans ismi dahil ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Çalıştığımız firmalar ile yaptığımız çekimleri, firmanın isteği ve beklentilerini karşılayacak düzeyde kaliteli ve eksiksiz olarak gerçekleştirerek firmaya teslim ediyoruz.

NESS Reklam ve Katalog Çekimleri/Çalışmaları

Katalog çekimlerini ve çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz firmalar arasında; Ateş A.Ş, Transfer Best, Armine, Ventoso, Crozwise, Arda Home, Casari Design, Arcade Otel gibi güçlü firmalar yer almaktadır.