Moda Çekimleri

Moda fotoğraf çekimleri, ürün ve katalog çekimleri kategorilerinde de yer alan çekim türlerindendir.  Moda sektörünün olmazsa olmazı fotoğraflar, satış ve pazarlamanın gerçekleşmesinde büyük bir öneme sahiptir. Bu fotoğraflar, ürün ve müşteri arasındaki bağlantıyı sağlamaktadır.

Tekstil ve moda çekimleri ürünün üretiminden satışına kadar olan birçok alanı kapsamaktadır. Moda fotoğrafçılığı, ürün sahibi firma ve markanın kalitesini yansıtarak, pazarlama ve satış odaklı  olarak profesyonelce yapılmaktadır.

Moda Çekimleri Nerelerde Kullanılır?

Ürün satışı için yapılan moda fotoğraf çekimleri öncelikli olarak E-ticaret sitelerinde kullanılmaktadır. E-ticaret web siteleri, alışveriş dünyasının merkezini oluşturmaktadır. Moda çekimleri alışveriş sitelerinin yanı sıra sosyal medya hesaplarında, katalog ve dergilerde, toplantı ve sunumlarda, afiş ve bilboardlarda kuanılmaktadır.

NESS Reklam ve Moda Fotoğraf Çekimleri

Hizmetlerimiz arasında bulunan moda çekimleri, profesyonel reklam fotoğrafçılığı alanında en sık gerçekleştirilen çekimlerden biridir. NESS Reklam olarak profesyonel ekibimiz ile, moda fotoğraf çekimlerimizi ürünün türüne göre model eşliğinde ya da tek olarak yapıyor ve ürünün özelliklerini ön plana çıkartacak çalışmalar ortaya koyuyoruz.

Hangi Firmalar ile Çalıştık?

Armine A.Ş, Trendytopuk.com, Pako Tekstil, Mixray.com, İçgiyimozel.com, Guitar Tekstil, bycsera.com, bonnysilver, Crozwise Sport ve Jabotter.com gibi bir çok kalteli ve büyük firma ile çalışarak moda çekimlerini gerçekleştirdik.