Yemek Çekimleri

Yemek ve gıda fotoğraf çekimleri, restoran menülerinde, internet sitelerinde ve reklam afişlerinde yer almaktadır. Öncelikle göze hitap eden bu fotoğrafların, ilgi çekici biçimde oluşturulması ve müşterileri ürüne çekecek, iştahlarını açacak bir görünümde olması gerekmektedir.

İştah Kabartan Fotoğraflar..

Müşteri kapasitesini belirleyecek olan fotoğraflar, akıllarda izlenim bırakacak tanıtımlara, iştah kabartan görünümlere ve görsel ziyafet yaşatan sunumlara sahip olmalıdır. Bunu en iyi biçimde gerçekleştirecek olan kişi, yemek ve gıda fotoğrafçılığında deneyimli profesyonel reklam fotoğrafçısı olacaktır.

NESS Reklam, Gıda Çekimleri Hizmeti

Yemek ve gıda çekimlerimizi, çekimi yapılacak ürünün türüne göre restoran veya cafede ya da stüdyomuzda gerçekleştiriyoruz. Çekimini yapacağımız ürünün sunumunu, işveren tarafından görevlendirilen uzman kişiler ile birlikte kararlaştırıyor ve yemekler tazeliğini kaybetmeden çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız çekimlerde sunulan ürünü ön plana çıkartarak, müşterileri etkileyecek, ilgi uyandıracak kadraj açıları ve ışık düzeyleri ile kusursuz fotoğraflar ortaya koyuyoruz.