ayakkabi-katalog-cekimi

Profesyonel Fotoğrafçılık

Profesyonel Fotoğrafçılık, günümüz sektöründe yer alan firmaların ürün, hizmet ve kurumsal yapılarına yönelik yapılan fotoğraf çekimlerin gerçekleştirildiği hizmet alanıdır. Tanıtım, pazarlama, reklam ve satış alanının en önemli unsuru olan reklam fotoğraflarıdır.

kurumsal-cekimler

Kurumsal Fotoğrafçılık

Kurumsal Fotoğrafçılık, farklı sektörler içerisinde bulunan kurumsal firmaların, ürün, hizmet ve çalışmalarını sergileyerek tanıtan çekimlerin gerçekleştirildiği alandır. Kurumsal çekimler ile tanıtım unsuru sağlanmakta ve firmanın prestiji arttırılmaktadır.

nes_0831

Tekstil Ürün Çekimi

Tekstil Ürün Çekimi, ev ve giyim sektörü içerisinde üretimi yapılan ürünlerin satışının sağlanmasına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Tekstil, giyim alanında yer alan tüm ürünleri ve ev dekorasyon ürünlerini kapsamaktadır.

magaza-katalog-fotograf-cekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi, firmaların mekan, ürün, katalog, gıda ve kurumsal kimliklerinin müşterilere aktarılmasına yönelik olarak yapılmaktadır. Profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen çekimler, firmanın prestijini yansıtmaktadır.

reklam-katalog-calısmasi

Stüdyo Fotoğraf Çekimi

Stüdyo Fotoğraf Çekimi, moda, kozmetik, teknoloji gibi sektörlerde yer alan firmaların taşınabilir ürün çekimlerinin stüdyo ortamında gerçekleştirilmesidir. Ağırlıklı olarak E-ticaret alanı ve katalog çalışmaları için yapılan ürün çekimleri, fotoğraf stüdyosunda gerçekleşmektedir.

ürün-katalog-çekimleri

İmaj Fotoğrafçılık

İmaj fotoğrafçılık, tanıtım ve reklam sektörü içerisinde yer alan firmaların, ürün ve hizmetlerinin müşterilerde olumlu izlenimler bırakmasını ve daha doğru algılanmasını sağlayan hizmet alanıdır.

still-life-urun-cekimi

Konsept Fotoğrafçısı

Konsept Fotoğrafçısı, ürün, tekstil, kozmetik ve mobilya firmalarına farklı görsel ve anlatımlara sahip olan çekimleri sunmaktadır. Her firma ve ürünleri için farklı anlatımın ve bir hikayenin oluşturulması, konsept çekim olarak adlandırılmaktadır.

nes_0562

Mimari Fotoğraf Çekimi

Mimari Fotoğraf Çekimi, mekan tanıtımlarında yapılan temel fotoğraf çekimleri oluşturmaktadır. Tanıtımı yapılan mekanın mimari yapısı ve özellikleri, görsel sunumlar ile kitlelere aktarılmaktadır.

ürün katalog çekimi3

Ürün Çekimi Fiyatları

Ürün Çekimi Fiyatları, çekimi yapılan ürünlerin çeşidine, adetine ve karesine göre değişim göstermektedir. Fiyatlar, ürün sahibi firmanın beklenti ve istekleri doğrultusunda reklam fotoğrafçısı tarafından belirlenmektedir.

ofis mekan çekimi1

İşletme Fotoğraf Çekimi

İşletme Fotoğraf Çekimi, farklı sektörler içerisinde yer alarak hizmet veren işletmelerin mekan ve kurumsal tanıtımlarının gerçekleştirilmesi için yapılmaktadır.

kurumsal-firma-cekimleri

Fuar Çekimi

Fuar Çekimi, fuar merkezinde yer alan firmaların tanıtım ve reklam unsurlarını gerçekleştirme üzere profesyonel olarak yapılmaktadır. Firmalar, ticari yaşamlarını ve ilişkilerini sunmak amacı ile fuar fotoğraf çekimlerine önem vermektedir.

yemek-menu-cekimi

Yemek Fotoğrafları

Yemek Fotoğrafları, menü fotoğraf çekimleri içerisinde yer alarak restaurant menülerinde, reklam afişlerinde, tanıtım mecralarında ve katalog çalışmalarında yer almaktadır.

fondue-menu-fotograf

Reklam Çekimleri

Reklam Çekimleri, firmaların sahip olduğu ürün, hizmet ve kurumsal kimliklerinin farklı müşteri kitlelerine aktarılması amacı ile yapılmaktadır.

IMG_1435

Ürün Katalog Çekimi

Ürün Katalog Çekimi, firmaların satışa sundukları ürünleri ortaya koyan ve tanıtan katalog çalışmaları için gerçekleştirilmektedir.

mekan-fotograf-cekimi

Mekan Çekimi Fiyatları

Mekan Çekimi Fiyatları, çekimi yapılan mekanın büyüklük ve özelliklerine, ayrıca fotoğraf kare sayılarına göre değişim göstermektedir. Bu nedenle gerçekleştirilen her mekan fotoğraf çekiminin fiyatlandırması farklı olmaktadır.

bileme-taşı-ürün-çekimi

Stüdyo Fotoğrafçısı

Stüdyo Fotoğrafçısı, ürün ve katalog fotoğraf çekimi hizmeti ile farklı sektörler içerisinde yer alan firmalara hizmet sağlamaktadır. Fotoğraf stüdyoları, ürün, katalog ve reklam fotoğraf çekimleri ile farklı firmalar ile birlikte çalışmaktadır.

moda-fotograf-cekimi

Profesyonel Dış Çekim

Profesyonel Dış Çekim, ürün, katalog ve kurumsal fotoğraf çekimi hizmeti içerisinde yer alarak reklam fotoğrafçısı tarafından yapılmaktadır. Sektör ve firma farklılıkları fotoğraf çekimlerinin de farklı olmasını gerekli kılmaktadır.

mekan fotoğrafçılığı

Mağaza Katalog Çekimi

Mağaza Katalog Çekimi, firmanın sahip olduğu mekanın müşterilere görsel olarak ulaştırılması amacı ile gerçekleştirilmektedir.

reklam-katalog-calısmasi

Katalog Çekimi Fiyatları

Katalog Çekimi Fiyatları, katalog çekiminin özelliklerine, firmanın beklentilerine ve tasarımına göre değişim göstererek belirlenmektedir.

katalog-fotograf-cekimleri

Ajans Fotoğraf Çekimleri

Ajans Fotoğraf Çekimleri, firmaların sahip olduğu ürün, hizmet ve kurumsal kimliklerinin müşterilere ulaştırılması amacı ile yapılmaktadır.

kurumsal-katalog-calismalari

Kurumsal Katalog Tasarımı

Kurumsal Katalog Tasarımı, firmaların kurumsal kimliklerini ortaya koyan kurumsal fotoğraf çekimleri ile oluşturulmaktadır.

nes_0831

Reklam Çekimi Fiyatları

Reklam Çekimi Fiyatları, reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmiş olan işin tüm detayları esas alınarak belirlenmektedir. Reklam çekimleri, sektörlere sağlanan çekim hizmetidir.

kumas-kataloglari

Ev Tekstili Katalog Fotoğraf Çekimi

Ev Tekstili Katalog Fotoğraf Çekimi, tekstil sektöründe yer alan firmaların ürünlerinin tanıtılması ve satışının sağlanmasına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir.

spor-giyim-cekimleri

Erkek Model Çekimleri

Erkek Model Çekimleri, tekstil, giyim ve aksesuar fotoğraf çekimleri içerisinde yer alarak ürünlerin tanıtılmasına yönelik olarak yapılmaktadır.

gıda fotoğraf çekimi7

Gıda Fotoğrafçısı

Gıda Fotoğrafçısı, profesyonel reklam fotoğrafçısının hizmet alanları arasında yer alan gıda ve yemek fotoğraf çekimleri çalışmaları dahilinde verilen bir isimdir.

NES_7717

Katalog Tasarım Örnekleri

Katalog Tasarım Örnekleri, firmaların kurumsal kimlik ve ticari alanını yansıtan katalog çalışmaları için fikir alınan mecralardır.

eko-factoring-mekan-fotoğraf-çekimi1-2

Ofis Katalog Çekimi

Ofis Katalog Çekimi, şirket ve firmaların sahip oldukları çalışma ortamı ve iş sürekliliğini tanıtmak amacı ile gerçekleştirilmektedir.

IMG_1489

Model Katalog Çekimi

Model Katalog Çekimi, firmaların ürünlerinin model eşliğinde fotoğraf karelerine aktarılarak katalog çalışmalarında yer almasına için gerçekleştirilmektedir.

moda katalog çekimi

Moda Fotoğrafçıları

Moda Fotoğrafçıları, tekstil, kozmetik ve aksesuar firmalarının ürün tanıtımları için katalog ve E-ticaret fotoğraf çekim hizmeti sağlamaktadır.

örnek daire fotoğraf çekimi2

Dış Çekim Fotoğraf Fiyatları

Dış Çekim Fotoğraf Fiyatları, çekimlerin tür ve konseptlerine göre reklam fotoğrafçısı tarafından belirlenmektedir. Dış çekimler, stüdyo dışında gerçekleşen fotoğraf çekimleri çerçevesinde değerlendirilmektedir.

katalog-cekimi

Aksesuar Fotoğraf Çekimi

Aksesuar fotoğraf çekimi, ev tekstili, kişisel ürün, kozmetik ve teknoloji firmalarını içine alan geniş bir yelpaze içerisinde gerçekleşen hizmet türüdür. Firma sahipleri, üretim ve satışını yaptıkları ürünleri, aksesuar fotoğraf çekimleri ile birlikte müşterilere ulaştırmaktadır.

katalog-cekimi

Dış Mekan Çekimleri

Dış Mekan Çekimleri, firma ve şirketlerin sahip olduğu ürün, hizmet ve kurumsal fotoğraf çekimlerinin konsept çeşitlerinden biridir. Dış mekan fotoğraf çekimleri, reklam stüdyosu dışında gerçekleştirilen çekimlerdir.

mekan fotoğrafçısı4

Mobilya Fotoğraf Çekimi

Mobilya Fotoğraf Çekimi, ev tekstili alanında yapılan ürün, katalog ve tanıtım fotoğraf çekimleri kategorisinde yer almaktadır. Showroom ve mağazalarda satışa sunulan ev tekstil fotoğraf çekimleri ile birlikte müşterilere sunulmaktadır.

kurumsal kimlik çalışması

Araç Fotoğraf Çekimi

Araç Fotoğraf Çekimi, Kurumsal firmaların motorlu taşıtlarının fotoğraflar aracılığı ile müşterilere ve sektördeki diğer firmalara aktarılması amacı ile yapılmaktadır. İnşaat, yol yapım, ticari ve taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmalar, araç çeşitliliğini ve kullanımını göstermektedir.

sac-kurutma-urun-cekimi

Konsept Ürün Çekimi

Konsept Ürün Çekimi, firmalarım sahip oldukları ürünleri müşteri kitlesine belirli hikayeler ve anlatımlar ile sunmasıdır. Üretimi gerçekleşen her ürünün yer edineceği bir konsept bulunmaktadır. Bu konseptler, ürün ve firmanın müşterilerde daha kalıcı olması, iyi anlaşılmasını sağlamaktadır.

ic-mekan-cekimleri

Mimari Çekim

Mimari Çekim, mekan fotoğraf çekimleri içerisinde yer almaktadır. Mekanların mimari yapısını, dekor ve dizaynını yansıtan mekan fotoğraf çekimlerine hizmet sektörü tarafından ihtiyaç duyulmaktadır.

çanta-fotoğraf-çekimi0

Çanta Fotoğraf Çekimi

Çanta Fotoğraf Çekimi, üretim ve satış sektöründe yer alan çanta firmalarının tanıtım, pazarlama ve satış unsurlarını gerçekleştirmek için yapılmaktadır. Çanta firmaları,ürün çeşitliliğini, kalite ve tasarımlarını, müşterilere aktarmak için profesyonel fotoğraflardan yararlanmaktadır.

nes_0557

Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Fotoğraf Çekimi Fiyatları, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından sağlanan hizmetin karşılığında çeşitli ölçütlere göre belirlenmektedir.

yemek fotoğrafçısı2

Yemek Menü Çekimleri

Yemek Menü Çekimleri, Restaurant ve Cafe menülerinde yer almak üzere reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir. Restaurant menülerinde yer alan tüm ürünlerin fotoğraf çekimleri, profesyonel olarak gerçekleştirilerek müşterilere sunulmaktadır.

katalog-moda-cekimi

Moda Fotoğrafçısı

Moda Fotoğrafçısı, başta tekstil olmak üzere kozmetik, bakım ve aksesuar ürünlerinin tanıtımının gerçekleştirilmesi için hizmet vermektedir. Tekstil, aksesuar, ayakkabı ve kozmetik firmaları hizmetten yararlanmaktadır.

tekstil-katalog-cekimi

Model Fotoğraf Çekimleri

Model fotoğraf çekimleri, tekstil ve aksesuar sektörü içinde yer alan firmaların ürünlerini tanıtmak amacı ile yapılmaktadır. Modelli çekimler, ürünlerin dikkat çekici, anlaşılır ve müşterilerde merak uyandıran özelliklere sahip olması için yapılmaktadır.

ayakkabı katalog çekimi

E-ticaret Siteleri İçin Fotoğraf Çekimi

E-Ticaret Siteleri İçin Fotoğraf Çekimi, firmaların sahip olduğu ürünlerin satışını sağlamak üzere gerçekleştirilmektedir. Firmalar, üretimini yaptıkları ürünleri, geniş kitlelere ve uluslararası alana sunmak için E-ticaret unsurundan faydalanmaktadır.

valiz-detay

Detay Fotoğraf Çekimleri

Detay Fotoğraf Çekimleri, ürünlerin farklılık ve özelliklerini yansıtmayı sağlayan yakın çekimlerdir. Ürün fotoğraf çekimleri içerisinde gerçekleştirilen detay çekimleri, ürünlerin özelliklerinin farklı açılardan yansıtılmasını sağlamaktadır.

ürün-fotoğraf-çekimi21-2

Teknik Malzeme Ürün Çekimi

Teknik Malzeme Ürün Çekimleri, profesyonel tanıtım ve pazarlama çalışmalarının bir ürünüdür. Aksesuar, yedek parça, eklenti ve onarım ürünlerinin anlatılarak tanıtıldığı fotoğraf çekimleri, firmaların farklılığını ortaya koyacak özelliklere sahip olmaktadır.

kimya-katalog

Kimyasal Ürün Fotoğraf Çekimi

Kimyasal Ürün Fotoğraf Çekimi, sanayi ve ticaret alanında yer alan firmaların ürünlerinin tanıtılmasına yönelik olarak yapılmaktadır. Sanayi alanına yer alan firma, ve fabrikalar, çeşitli ürünlerini satışa sunmaktadır.

urun-cekimi

Teknoloji Ürün Çekimleri

Teknoloji Ürün Çekimleri, teknoloji sektöründe yer alarak ürün üretim ve satışı gerçekleştiren firmalar için yapılmaktadır. Firmaların sahip olduğu ürünler, profesyonel fotoğraflar ile müşterilere ulaştırılmaktadır.

ürün katalog çekimi5

Giyim Fotoğraf Çekimi

Giyim fotoğraf çekimi, tekstil firmalarının ürünlerini tanıtmak ve satışını sağlamak için gerçekleştirilmektedir. Giyim tekstil firmaları, üretimini yaptıkları veya tedarik ettikleri ürünlerinin satışını gerçekleştirmek için reklam araçlarına ihtiyaç duymaktadır.

IMG_1314-2

Açık Hava Fotoğraf Çekimleri

Açık Hava Fotoğraf Çekimi, reklam, tanıtım ve pazarlama alanında tercih edilen çekim teknikleri arasında yer almaktadır. Firmalar, profesyonel fotoğraf çekimleri ve doğru reklam anlayışı ile birlikte, hedefledikleri reklam ve satış unsurlarına ulaşmaktadır.

laboratuvar-katalog-cekimi

Katalog Tasarım Hizmeti

Katalog Tasarım Hizmeti, firmaların ürün, hizmet ve kurumsal kimliklerinin yer aldığı çalışmalara yönelik olarak profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir.

baharat-cekimi

Baharat Fotoğraf Çekimi

Baharat Fotoğraf Çekimi, gıda sektörü içerisinde yer alan gıda firmalarının üretimini yaptığı ürünlerin müşterilere ulaştırılması amacı ile yapılmaktadır. Firmalar sahip oldukları fabrikalarda, çeşitli baharatları üreterek dağıtım ve satışını gerçekleştirmektedirler.

fabrika tanıtım çekimi1

Fabrika Fotoğraf Çekimi

Fabrika Fotoğraf Çekimi, firma ve markaların sahip olduğu fabrikalarda, iş ve hizmet alanına yönelik olarak gerçekleştirilen çalışmalardır. Fabrika çekimlerinin amacı, iş, üretim, dağıtım, onarım ve bakım gibi süreçleri, kitlelere aktarmaktır.

kurumsal-fotograf

Kurumsal Fotoğraflar

Kurumsal Fotoğraflar, şirket ve firmaların vizyon, misyon, çalışan portföyü ve kurumsal kimliğinin müşterilere ve ticari sektöre yansıtıldığı görsellerdir. Kurumsal firmalar, katalog çalışmaları için hizmetten yararlanmaktadır.

restaurant mekan çekimi

İç Mekan Fotoğraf Çekimi

İç Mekan Fotoğraf Çekimi, çeşitli sektörler içerisinde yer alan işletmelerin müşterilere tanıtılması ve müşterilerin belirlenmesine yönelik olarak yapılmaktadır. Mekanın mimari yapısı, dekorasyon ve dizaynı fotoğraf karelerinde yer almaktadır.

katalog çekimi0

Stüdyo Çekimleri

Stüdyo Çekimleri, firma ürünlerinin doğru biçimde müşterilere aktarılması, tanıtım ve satışlarının sağlanması amacı ile yapılmaktadır. Stüdyo çekimleri genel olarak ürün fotoğraf çekimlerinden oluşmaktadır.

ayakkabı-ürün-çekimi1-3

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi, firmaların kurumsal kimliklerini, ürün ve hizmetlerini hedef kitleye ulaştırmak için hazırlanan çalışmalardır. Tanıtım filminde yer alan ürün, hizmet veya iş alanı, doğru anlatım teknikleri ile müşterilere sunulmaktadır.

örnek daire çekimi2

Dekorasyon Fotoğraf Çekimi

Dekorasyon Fotoğraf Çekimi, mağaza, otel, işletme ve restoran gibi mekanlarda kullanılan eşya ve dekoratif ürünlerin fotoğraf karelerinde yer almasıdır. Yapılan çekimler, katalog çalışmalarında ve internet sitelerinde kullanılmaktadır.

moda çekimi

Modelli Ürün Çekimi

Modelli Ürün Çekimi, tekstil firmalarının ve markaların sahip olduğu ürünlerin daha iyi algılanmasını ve satışının yapılmasını sağlamak için gerçekleştirilmektedir. Moda ve giyim dünyasının olmazsa olmazı fotoğraf çekimleri türlerinden biri de model eşliğinde yapılan moda çekimleridir.

sosyal-medya-kullanimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi, günlük yaşamın bir parçası haline gelerek iş süreçleri içerisinde de yer almaktadır. Günümüzün gelişen teknoloji hizmetleri, sosyal medya kavramını ve kullanımı yaygınlaştırarak bireylerin yaşamının bir parçası haline getirmiştir.

katalog-tasarimi

Katalog Çekimi ve Tasarımı

Katalog Çekimi ve Tasarımı, firmaların kurumsal kimliklerinin ve ürünlerinin tanıtıldığı katalog çalışmaları için gerçekleştirilmektedir. Katalog çekimleri içerisinde, firmanın sahip olduğu mekan, ürün ve hizmetlere yönelik çekimler yer almaktadır.

Ekran Resmi 2016-08-02 10.10.09

WEB Tasarım Hizmeti

Web Tasarımı, günümüzün sürekli olarak gelişen ve yenilenen teknolojinin sunduğu yeniliklerin başında gelmektedir. İnternetin görünün yüzü olarak da adlandırılabilen web tasarım, paylaşım ve bilgilendirmenin etkin olarak gerçekleştirilmesidir.

17ecb934567522708fc5294f74a8fc8e

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik Tasarım Hizmeti, NESS Reklam tarafından çeşitli sektörler içerisinde yer alan firmalara sağlanan bir hizmet çeşididir.

çanta-ürün-çekimi1-2

E-ticaret Ürün Fotoğraf Çekimi

E-ticaret Sitesi İçin Ürün Fotoğraf Çekimi, firma ve markaların sahip olduğu ürün satışlarını için yapılmaktadır. Sektörde bulunan tekstil, kozmetik, teknoloji ve mobilya markaları, ürettikleri veya tedarik ettikleri ürünlerin satışını, oluşturdukları internet satış platformları üzerinden gerçekleştirmektedir.

sac-kurutma-katalog

Elektronik Ürün Çekimi

Elektronik Ürün Çekimi, fotoğrafçılık dalları arasında bulunan ürün çekimleri adı altında yapılmaktadır. Ürün çekimleri içerisinde yer alan elektronik ev aletleri ve teknoloji ürünlerinin çekimleri, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir.

restaurant menü çekimi

Restaurant Fotoğraf Çekimi

Restaurant Fotoğraf Çekimi, firmaların menü, mekan ve hizmet kalitesini müşteri kitlesine aktarmak ve tanıtımını gerçekleştirmek için yapılmaktadır. Restaurant sahibi firma, mekanın mimari yapısını, tasarım ve dekorasyonunu fotoğraf kareleri ile müşterilere ulaştırmaktadır.

kozmetik-fotograf

Kozmetik Ürün Çekimi

Kozmetik Ürün Çekimi, firmaların ürünlerinin pazar piyasasında yer alarak, tanıtım ve satış unsurlarının gerçekleştirilmesine yönelik olarak yapılmaktadır. Üretim ve satış unsurlarının oldukça fazla olduğu kozmetik ürünleri, her geçen gün yeni markalar ile sektörde yer almaktadır.

temizlik-urun-fotograf-cekimi

Temizlik Ürün Çekimi

Temizlik Ürün Çekimi, temizlik malzemesi yapan firmaların faydalandığı bir hizmet çeşididir. Malzeme ve ürünlerin tanıtımını yaparak satış unsurlarını gerçekleştirmek, çekimlerin temel amacıdır. Fotoğraf çekimleri, ürün çekimi ve tanıtım çekimi kategorilerinde değerlendirilir.

ornek-daire-cekimi

Otel Fotoğraf Çekim Hizmeti

Tanıtım ve mekan fotoğrafçılığı alanına giren ‘Otel Fotoğraf Çekimi’ var olan tüm otel işletmelerinin sektörde bir adım önde olması için gerçekleştirdiği bir durumdur. Otelin mimari yapısı, özellikleri ve hizmeti fotoğraf karelerine aktarılmaktadır.

emlak-fotoğraf-çekimi0-2

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi, firmaların katalog çalışmaları için tercihe dilen konseptler arasında yer almaktadır. Moda ve tekstil markaları, kurumsal firmalar, stüdyo çekimine uygun olmayan ürün ve hizmetler, dış mekan çekimleri kategorisinde bulunmaktadır.

urun-katalog-cekimleri

Reklam Fotoğrafçılığı

Reklam Fotoğrafçılığı, günümüzün ticari alanında var olan sektörlerde yer alan firmaların tanıtım ve pazarlamalarını yapmalarını, kalite ve prestijlerini yansıtmalarını sağlamak amacı ile hizmet aldıkları bir alandır.

mekan-katalog-çekimi

Mekan Fotoğrafçılığı

Mekan Fotoğrafçılığı, reklam ajansları ve profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen çekim hizmetleri arasında yer almakta ve firmaların tanıtımını gerçekleştiren unsurların başında gelmektedir.

villa-fotograf-cekimi

Dış Çekim Fotoğrafları

Dış Çekim Fotoğrafları, farklı sektörler içerisinde yer alan firmaların ürün ve hizmet portföyünün yansıtıldığı görsellerdir. Firmaların fotoğraf çekimi tercihleri ve konseptleri iç veya dış mekanlar çerçevesinde gerçekleşmektedir

reklam-urun-cekimi

Ürün Fotoğrafçısı

Ürün fotoğrafçısı, çeşitli sektörler içerisinde yer alan firmaların sahip olduğu ürün çeşitliliğini fotoğraf karelerine aktarmaktadır. Tanıtım ve pazarlamanın gerçekleşmesi için, ürün fotoğrafçısı tarafından hizmet alınmaktadır.

otel-mekan-fotoğraf-çekimi

Otel Tanıtım Çekimi

Otel Tanıtım Çekimi, istenilen tanıtımın gerçekleşmesi ve müşteri kapasitesinin oluşturulması için en önemli reklam aracıdır. Ticaret ve hizmet sektöründe bulunan oteller, var olan tüm özelliklerini fotoğraf karelerine alarak, kalite ve prestijlerini yansıtmaktadırlar.

imaj-cekimleri

Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğraf çekimi, şirket ve firmaların sahip olduğu ürün yelpazesinin sektördeki tanıtım, pazarlama ve satışı için gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin pazar piyasasındaki yeri, ürün ve fotoğraflarının kalitesi ile belirlenmektedir.

vip-transfer-çekimleri2

Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Kurumsal fotoğraf çekimi, firma ve şirketlerin kurumsal kimliklerini, vizyon ve misyonlarını, çalışma alanlarını ve personel alanını, müşteri iş çevrelerine sunma amacı ile gerçekleştirilmektedir.

moda-cekimi2

Moda Fotoğraf Çekimi

Moda fotoğraf çekimi, giyim ve tekstil sektöründe yer alan firmaların, sahip olduğu ürünlerin satışını sağlamaya yönelik yapılmaktadır. Moda, geniş kavramı ile içerisine giyim, aksesuar, ayakkabı ve çanta ürünlerini almaktadır.

yemek-cekimleri

Menü Fotoğraf Çekimi

Menü fotoğraf çekimi, restoranlarda bulunan yemek, tatlı ve içeceklerin, müşterilere görsel olarak sunulması amacı ile gerçekleştirilmektedir. Satışı yapılacak ürünler, menülerde dikkat çekici biçimde yer alarak ilgi uyandırmaktadır.

reklam-cekimleri

Katalog Fotoğraf Çekimi

Katalog fotoğraf çekimi, çeşitli sektörler içerisinde yer alan firmaların ürün, mekan veya faaliyet alanlarının tanıtılmasına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Firmanın kurumsal kimliğini ortaya koyan katalog çekimleri ürün, mekan, inşaat ve tekstil gibi kategorilere ayrılmaktadır.

ayakkabı-katalog-çekimi0-2

Ayakkabı Fotoğraf Çekimi

Ayakkabı fotoğraf çekimi, markaların müşterilerine ulaşarak ürün satışlarını sağlamalarına yönelik olarak yapılmaktadır. Ticaret ve pazarlaması yapılacak her ayakkabının, hedeflenen satışlara ulaşması için fotoğraf çekimi gerçekleştirilmektedir.

magaza-fotograf-cekimleri

Ofis Fotoğraf Çekimi

Ofis Fotoğraf Çekimi, şirket ve firmaların çalışmalarını sürdürdükleri ofislerin sektöre ve müşteri portföyüne tanıtılması amacı ile yapılmaktadır. Ofisler, firmanın yaptığı işin düzeyini, verimliliğini ve kalitesini sunmaktadır.

taki-cekimi

Takı Fotoğraf Çekimi

Takı fotoğraf çekimi, altın, gümüş, mücevher ve bijuteri ürünlerinin, tanım ve satışını gerçekleştirmek üzere yapılmaktadır. İnternet satış sitelerinde, katalog ve reklam araçları üzerinde yer alan takı fotoğrafları, ürünlerin tanıtım ve satışının gerçekleşmesini sağlamaktadır.