Tekstilkentte bulunan 150m2 Reklam Fotoğraf Stüdyomuza bekleriz. Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent Ticaret Merkezi G-1 Blok No:212 / İstanbul  
+90 212 450 50 40 +90 535 912 54 12
Mekan Fotoğraf Çekimi -2
Mekan Fotoğraf Çekimi -4
Mekan Fotoğraf Çekimi -5
Mekan Fotoğraf Çekimi -6
Mekan Fotoğraf Çekimi -7
Mekan Fotoğraf Çekimi -8
Mekan Fotoğraf Çekimi -9
Mekan Fotoğraf Çekimi -10
Mekan Fotoğraf Çekimi -11
Mekan Fotoğraf Çekimi -12
Mekan Fotoğraf Çekimi -13

Mekan Çekimi

Mekan fotoğraf çekimi, tanıtımı yapılan mekanın mimari yapısını, dizayn ve dekorasyonunu, çalışma ortamını, yönetici ve personelini yansıtan fotoğrafçılık dallarından biridir. Mekan fotoğraf çekimi için üst düzey fotoğrafçılık bilgisi, kurgusu ve profesyonel ekipman gerekmektedir. Bunların yanı sıra çekimi yapılacak alan için doğru kadraj açılarının ve ışık şartlarının ayarlanması, ön plana çıkartılacak yerlerin belirlenmesi oldukça önemlidir.

Mekan Fotoğraf Çekiminin Amaçları Nelerdir?

Mekan çekimleri, ait olduğu firmanın kalitesini ve prestijini ortaya koymaktadır. Mekanın tasarımı ve mimarisi, yapılan çekimlerde ön planda tutulmaktadır. Mekanın yapısının yanı sıra sektördeki yeri, sahip olduğu dekorasyon ve eşyalar, çalışma ortamı ve düzeni gibi birçok unsur fotoğraflara yansıtılmaktadır. Bu mekanlar; şirket, ofis, otel, poliklinik, restoran ve mağaza gibi çeşitli iş alanları ve merkezleridir.

İç Mekan Mimari Fotoğraf Çekimleri

Her mekanın kendine özgü bir mimari yapısı ve tasarımı vardır. İç mekan fotoğraf çekimlerindeki amaç, bu farklılığı ortaya çıkartarak, diğer mekanlardan ayrılmasını sağlamaktır. Bu nedenle, iç mekan mimari fotoğraf çekimlerini gerçekleştiren fotoğrafçı alanında uzman ve tecrübe sahibi olmalıdır.

NESS Reklam ekibi olarak kuruluşumuzdan  bu yana, iç mimari fotoğraf çekimleri  yapmakta ve bünyemizdeki bir çok çalışma ile referans ve tecrübe kapasitemizi genişletmekteyiz.

NESS Reklam Mekan Fotoğraf Çekimi Çalışmaları;

Yamans İnşaat, Vny İnşaat, İdil Banu, Hotel Goldenway, Dusa İnşaat, Özyurtlar İnşaat, Period Pwf, Luxx Otel, Hotel Evsen, Enya İnşaat, Bzg Mimarlık, Özcan Aydınlatma, Arcade Hotel Nişantaşı, Darwish Suites ve Artaş İnşaat mekan fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdiğimiz firmalar arasında yer alıyor.

Category:

WhatsApp chat WhatsApp İletişim